Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnia Kardiologiczna


Miejsca świadczenia usług:
- ul. Szpitalna 9, 24-300 Opole Lubelskie, tel. 81 4582153, 4582154.


Godziny rejestracji Pacjentów:
- poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 7.30 - 18:00.


Możliwość wykonania usługi odpłatnie – skierowanie nie jest wymaganeMożliwość wykonania usługi bezpłatnie w ramach umowy z NFZ – wymagane skierowaniePoradnia Kardiologiczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca i układu krążenia.

Lekarze poradni świadczą usługi z zakresu rozpoznawania i leczenia takich stanów, jak: nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa z wykrywaniem jej skrytego przebiegu i ustalaniem wskazań do badań inwazyjnych, stanów pozawałowych z ich powikłaniami, zaburzeń rytmu serca z ew. kwalifikacją do wszczepienia stymulatora, niewydolności serca, wad serca z oceną wskazań do leczenia operacyjnego oraz chorób mięśnia serca i aorty.

Wykonują m.in. lekarskie badanie kardiologiczne oraz nieinwazyjne badania serca, jak: EKG, Echo serca, Holtery.

Czytaj więcej...

NZP 381/11/2014 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Zakup wraz z dostawą środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych, rękawic chirurgicznych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

powered ByGiro.com