Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnia Laryngologiczna

 


Miejsca świadczenia usług:
- ul. Szpitalna 9, 24-300 Opole Lubelskie, tel. 81 827 22 22.


Godziny rejestracji Pacjentów:
- poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 7.30 - 18:00.


Możliwość wykonania usługi odpłatnie – skierowanie nie jest wymaganeMożliwość wykonania usługi bezpłatnie w ramach umowy z NFZ – wymagane skierowanieW Poradni wykonujemy pełną diagnostykę i leczenie chorób uszu, nosa, gardła i krtani dorosłych i dzieci .

Ponadto wykonywane są drobne zabiegi laryngologiczne tj. punkcja, krioterapia, elektrokoagulacja. Przeprowadzane są również badania laryngologiczne, audiometryczne dla potrzeb Medycyny Pracy.

Pacjenci wymagający leczenia operacyjnego kierowani są do naszego  Oddziału Laryngologicznego w Poniatowej, dzięki czemu terminy oczekiwania na operację skracane są do minimum.

Czytaj więcej...

NZP 381/11/2014 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Zakup wraz z dostawą środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych, rękawic chirurgicznych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

powered ByGiro.com