Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RTG


     


Pracownia RTG (Radiologiczna)

Miejsca świadczenia usług:
- Pracownia  RTG, ul. Fabryczna 18, 24-320 Poniatowa, tel. 81 4582103,
- Pracownia  RTG, ul. Szpitalna 9, 24-300 Opole Lubelskie, tel. 81 4582156.


Godziny rejestracji Pacjentów:
- Poniatowa: poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00,
- Opole Lubelskie: poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00.


Możliwość wykonania usługi odpłatnie – wymagane skierowanieMożliwość wykonania usługi bezpłatnie w ramach umowy z NFZ – wymagane skierowanieW celu zapewnienia najwyższej jakości badania diagnostycznego RTG nasze Centrum wyposażone zostało w najnowocześniejsze, doskonałej jakości aparaty rentgenowskie, które wykonują zdjęcia w cyfrowym systemie radiograficznym.

Dysponujemy cyfrowym aparatem ogólnodiagnostycznym z telekomando Stefani X D2RS, umożliwiającym diagnostykę całego ciała.

Dzięki wyposażeniu w tor wizyjny wykonujemy badania z kontrastem przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego i grubego), a także urografię.

System ten pozwala na szybkie, bezpieczne wykonywanie wysokiej jakości zdjęcia z ostrym, szczegółowym obrazem, przy największej redukcji dawki promieniowania.

W naszej placówce, dzięki zaawansowanej technologii sprzętu radiologicznego, Pacjent w krótkim czasie otrzymuje wynik w formie cyfrowej na płycie CD oraz w formie opisu lekarskiego.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność , że badania wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych radiologów.

Pracownia Radiologiczna oferuje m.in.:

  • badania kontrastowe - urografia, przewód pokarmowy,
  • zdjęcia klatki piersiowej,
  • zdjęcia układu kostno-stawowego.

Czytaj więcej...