Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUNKT SZCZEPIEŃ COVID OPOLE LUBELSKIE

Uprzejmie informujemy, że numer telefonu, pod którym można zarejestrować się na szczepienie lub uzyskać wszelkie informacje to:

+48 577470420

Telefon czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00

Adres Punktu Szczepień:

Opole Lubelskie

ul. Szpitalna 9

24 - 300 Opole Lubelskie

Zapraszamy do kontaktu

 

Punkty szczepień COVID 19

Zachęcamy do szczepienia się przeciwko COVID – 19.

Szczepimy w Opolu Lubelskim na ulicy Szpitalnej 9 (punkt szczepień przy POZ) oraz w Poniatowej na ulicy Fabrycznej 18 (punkt szczepień przy szpitalu).

Dysponujemy każdym rodzajem szczepionki dostępnym na rynku.

Po zaszczepieniu drukujemy Unijny Certyfikat COVID opatrzony odpowiednik kodem QR, który pozwala swobodne poruszanie się po innych krajach.

W przypadku wątpliwości co do stanu zdrowia na miejscu dysponujemy wyspecjalizowanym personelem medycznym, który jest w stanie ocenić stan zdrowia osoby chętnej do zaszczepienia, jak również zapewnić bezpieczeństwo osobie szczepionej.

Kolejki są bardzo krótkie, w szczególnych i uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać szczepienie w tym samym tygodniu co rejestracja, a czasami nawet w tym samym dniu.

Pamiętajmy, że w okresie jesiennym może dojść do kolejnej fali zachorowań, dlatego zadbajmy o zdrowie i życie swoje oraz najbliższych zanim będzie za późno.

 

Telefony do punktów szczepień:

 

Opole Lubelskie - ul.Szpitalna 9: +48 577 470 420

 

Poniatowa - ul. Fabryczna 18: +48 733 660 640

Nowy numer telefonu do punktu szczepień COVID-19

Uprzejmie informujemy, że uruchomiliśmy nowy numer telefonu punktu szczepień COVID-19:

+48 577 470 420

Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00

W celu uzyskania informacji dotyczących planowanych szczepień i umawiania się na szczepienie prosimy dzwonić na powyższy numer.

Z racji dużego zainteresowania, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Szczepienia COVID 19

Informujemy, że rozpoczał się proces zapisu na szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 (COVID-19) dla pracowników podmiotów medycznych oraz współpracujących z podmiotami medycznymi.

Podmioty chcące zaszczepić swoich pracowników proszone są o przesłanie wypełnionego załącznika (zalacznik_-_pozostale_podmioty.xlsm) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto wszystkie osoby wpisane na listę powinny dostarczyć podpisane oświadczenia o udzieleniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (Zgoda_na_przetwarzanie_danych-1)

 

Pliki:
Download this file (zalacznik_-_pozostale_podmioty-2.xlsm)zalacznik_-_pozostale_podmioty-2.xlsm[ ]Administrator143 kB2020-12-18 11:51
Download this file (Zgoda_na_przetwarzanie_danych-1.docx)Zgoda_na_przetwarzanie_danych-1.docx[ ]Administrator14 kB2020-12-18 11:41