Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szczepienia COVID 19

Informujemy, że rozpoczał się proces zapisu na szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 (COVID-19) dla pracowników podmiotów medycznych oraz współpracujących z podmiotami medycznymi.

Podmioty chcące zaszczepić swoich pracowników proszone są o przesłanie wypełnionego załącznika (zalacznik_-_pozostale_podmioty.xlsm) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto wszystkie osoby wpisane na listę powinny dostarczyć podpisane oświadczenia o udzieleniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (Zgoda_na_przetwarzanie_danych-1)

 

Pliki:
Download this file (zalacznik_-_pozostale_podmioty-2.xlsm)zalacznik_-_pozostale_podmioty-2.xlsm[ ]Administrator143 kB2020-12-18 11:51
Download this file (Zgoda_na_przetwarzanie_danych-1.docx)Zgoda_na_przetwarzanie_danych-1.docx[ ]Administrator14 kB2020-12-18 11:41