Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Choroby Wewnętrzne

 


Miejsca świadczenia usług:
- Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii
, ul. Fabryczna 18, 24-320 Poniatowa, tel. 81 4582121.


Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. zapewnia pełną diagnostykę i leczenie w zakresie wszystkich specjalności wchodzących w skład chorób wewnętrznych w szczególności: kardiologii, diabetologii, neurologii i reumatologii.

Pod hasłem "choroby wewnętrzne" kryje się dział medycyny, który zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, krwiotwórczego, narządów wydzielania wewnętrznego oraz chorób przemiany materii i chorób układu ruchu.

Często zdarza się, że nieraz proste, mało dokuczliwe objawy są bagatelizowane przez chorego. Konsekwencją takiego postępowania może być przerodzenie się niewielkiej infekcji w poważne zakażenie, wymagające długiego leczenia, a niejednokrotnie doprowadzające do nieodwracalnych zmian w organizmie.

Jeżeli więc pojawiają się jakiekolwiek oznaki, które wcześniej nie miały miejsca - warto kontrolnie skonsultować się z lekarzem.