Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rehabilitacja

 


Miejsca świadczenia usług:
- Oddział Rehabilitacyjny,
ul. Fabryczna 18, 24-320 Poniatowa, tel. 81 820 41 04,
- Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, ul. Fabryczna 18, 24-320 Poniatowa, tel. 81 820 41 04,
- Rehabilitacja Ambulatoryjna w tym Rehabilitacja Domowa, ul. Przemysłowa 4b, 24-300 Opole Lubelskie, tel. +48 666 358 090.


Nasza placówka ma do zaoferowania Państwu szeroki zakres kompleksowych, wszechstronnych i profesjonalnych usług z  dziedziny rehabilitacji.

Gabinety fizjoterapii świadczą zróżnicowane usługi w udzielaniu świadczeń  medycznych z zakresu rehabilitacji leczniczej w warunkach stacjonarnych, ambulatoryjnych oraz Ośrodka Rehabilitacji Dziennej.

Pragniemy przekazać wiedzę, w jaki sposób wzmocnić układ kostno - stawowo - mięśniowy czerpiąc z potencjału własnego organizmu.
To nie jest trudne. Potrzebna jest informacja jak to zrobić i motywacja. Możliwości jest wiele. Każdy organizm jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Tym się zajmujemy, ponieważ mamy doświadczony i kompetentny personel  lekarzy i rehabilitantów.

U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.

Świadczenia rehabilitacyjne realizowane są poprzez:

  • Oddział Rehabilitacyjny,
  • Ośrodek Rehabilitacji Dziennej,
  • Fizjoterapię Ambulatoryjną w tym Fizjoterapię Domową.