Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po pikniku w Opolu Lubelskim …

PO PIKNIKU …


W dniu 12 października w Opolu Lubelskim, odbył się piknik organizowany przez Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. pod patronatem Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim – „ZDROWE  bOPOLSKIE”.


W ramach pikniku udzielane były konsultacje lekarzy specjalistów z zakresów endokrynologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, laryngologii oraz onkologii.


Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także wykład, zorganizowany przez Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, prowadzony przez dr n.med. Beatę Kościańską dotyczący profilaktyki pierwotnej i wtórnej nowotworów.


Całości towarzyszyły występy artystyczne zespołu ludowego „OSA” oraz gwiazdy muzyki disco polo zespołu „SOLARIS”, a także pełna gama atrakcji i zabaw, nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy.


Wszyscy uczestnicy imprezy bawili się wyśmienicie, mamy nadzieję, że powtórzymy ten sukces na kolejnym pikniku, który odbędzie się już 26 października w Poniatowej.


Serdecznie Zapraszamy