Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenie z dnia 05.01.2021r. o likwidacji dokumentacji medycznej

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączonym pliku

Pliki:
Download this file (ogłoszenie o likwidacji dokumentacji medycznej 2021.pdf)ogłoszenie o likwidacji dokumentacji medycznej 2021.pdf[ ]Administrator768 kB2021-01-07 11:36

Rozpoczęcie szczepienia przeciwko Covid 19

Uprzejmie informujemy, że w dniu wczorajszym dojechała do nas pierwsza partia szczepionek przeciwko COVID19 i rozpoczeliśmy szczepienia kadry medycznej wraz z pracownikami podmiotów bezpośrednio współpracujących ze szpitalem.

Jako jeden z pierwszych, aby dać dobry przykład i zachęcić, zaszczepił się nasz pacjent - Pan Janusz Złotucha pełniący funcję Wicestarosty Powiatu Opolskiego, który jest uprawniony do szczepienia z racji stanowiska i bieżącej ścisłej współpracy z Powiatowym Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim.

Za ten gest serdecznie dziękujemy i zachęcamy do brania przykładu gdy tylko pojawi się możliwość skorzystania ze szczepionki.

Ponadto informujemy, że na chwilę obecną mogą szczepić się tylko osoby znajdujące się w grupie zero tzn. pracownicy podmiotów służby zdrowia i pracownicy podmiotów bezpośrednio współpracujących z nimi.

Gdy tylko pojawi się możliwość szczepienia szerszego grona, będzimy informować o tym fakcie.

Życzymy dużo zdrowia w nadchodzącym nowym 2021 roku.

 

Opóźnienia w wynikach badań COVID19

Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o. o. z informuje, o możliwych opóźnieniach w dostarczaniu wyników badań wymazowych na obecność COVID19.

Powodem zaistniałej sytuacji jest fakt, że laboratoria, które przeprowadzają diagnostykę są w ostatnim czasie przeciążone.

Poniżej załączamy pisma informacyjne z dwóch jednostek laboratoryjnych.

Za zaistaniałą sytuację najmocniej przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.