Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie szczepienia przeciwko Covid 19

Uprzejmie informujemy, że w dniu wczorajszym dojechała do nas pierwsza partia szczepionek przeciwko COVID19 i rozpoczeliśmy szczepienia kadry medycznej wraz z pracownikami podmiotów bezpośrednio współpracujących ze szpitalem.

Jako jeden z pierwszych, aby dać dobry przykład i zachęcić, zaszczepił się nasz pacjent - Pan Janusz Złotucha pełniący funcję Wicestarosty Powiatu Opolskiego, który jest uprawniony do szczepienia z racji stanowiska i bieżącej ścisłej współpracy z Powiatowym Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim.

Za ten gest serdecznie dziękujemy i zachęcamy do brania przykładu gdy tylko pojawi się możliwość skorzystania ze szczepionki.

Ponadto informujemy, że na chwilę obecną mogą szczepić się tylko osoby znajdujące się w grupie zero tzn. pracownicy podmiotów służby zdrowia i pracownicy podmiotów bezpośrednio współpracujących z nimi.

Gdy tylko pojawi się możliwość szczepienia szerszego grona, będzimy informować o tym fakcie.

Życzymy dużo zdrowia w nadchodzącym nowym 2021 roku.