Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przekazanie karetek pogotowia dla społeczności Powiatu Opolskiego

Zarząd Powiatu Opolskiego i Kierownictwo Spółki Powiatowe Centrum Zdrowia spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu lubelskim informuje, że dzięki życzliwości
i dodatkowym środkom finansowym przekazanym przez Ministerstwo Zdrowia, Wojewodę Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz władze Powiatu Opolskiego i Gminy Opole Lubelskie, Gminy Poniatowa, Gminy Karczmiska, Gminy Chodel, Gminy Józefów nad Wisłą, Gminy Łaziska, Gminy Wilków, zostały zakupione dla Spółki dwa nowoczesne ambulanse sanitarne dla zespołu ratownictwa medycznego podstawowego i specjalistycznego. Zakup ambulansów nie byłby możliwy gdyby nie okazana pomoc finansowa. 
 

 

Nowo zakupione ambulanse sanitarne pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów, jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych oraz przyczynią się do poprawy sprawności operacyjnej naszej jednostki zespołów ratownictwa medycznego.

Mając na uwadze powyższe w czwartek 23 stycznia 2020 roku odbędzie się uroczystość oficjalnego przekazania i poświęcenia nowych karetek dla Działu Pomocy Doraźnej Spółki Powiatowe Centrum Zdrowia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu Lubelskim.

Chcąc przekazać Swoje wyrazy wdzięczności i zadowolenia serdecznie zapraszamy darczyńców, mieszkańców Powiatu Opolskiego oraz wszystkich Pracowników do wzięcia udziału w uroczystości, która odbędzie się przed siedzibą Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim ul. Lubelska 4 o godzinie 11.00.

Z wyrazami szacunku
Gabriel Maj
Prezes Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o.o.
z siedzibą w Opolu Lubelskim

Pliki:
Download this file (Przekazanie nowych karetek.pdf)Przekazanie nowych karetek.pdf[ ]Administrator187 kB2020-01-23 11:00

Odwiedziny Policjantów z prezentami na Oddziale dziecięcym Szpitala w Poniatowej

Dnia 20.12.2019r na Oddziale Dziecięcym Szpitala w Poniatowej zagościli Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji

Zarząd, Pracownicy oraz Pacjenci Oddziału Dziecięcego Spółki Powiatowe Centrum Zdrowia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu Lubelskim składają serdecznie podziękowania pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim za darowiznę w postaci stolików, krzeseł, zabawek i materiałów edukacyjnych.

Państwa dar dobrego serca przyczyni się do tego aby na buziach Małych Pacjentów zagościł uśmiech a czas hospitalizacji upłynął na zabawie i w pogodnym nastroju :)

Informacja - zasady i koszty udostępniania dokumentacji medycznej

Informacja - zasady i koszty udostępniania dokumentacji medycznej

Pliki:
Download this file (Skan_zarz_2018_04_11_13_10_25_439.pdf)Upoważnienie do wydawana dokumentacji medycznej[ ]Administrator106 kB2018-04-11 22:39
Download this file (Skan_zarz_2018_04_11_13_10_04_844.pdf)Wniosek o wydanie dokumentacji medycznej[ ]Administrator308 kB2018-04-11 22:38
Download this file (Skan_zarz_2018_04_11_13_14_08_667.pdf)Informacja - zasady i koszty udostępniania dokumentacji medycznej[ ]Administrator211 kB2018-04-11 22:38