Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnia Neurologiczna


Miejsca świadczenia usług:

- ul. Szpitalna 9, 24-300 Opole Lubelskie,

tel.    81 458 21 53

81 458 21 54

81 827 22 22


Godziny rejestracji Pacjentów:
- poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8.00 - 18:00.


Możliwość wykonania usługi odpłatnie – skierowanie nie jest wymaganeMożliwość wykonania usługi bezpłatnie w ramach umowy z NFZ – wymagane skierowaniePoradnia neurologiczna zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem zaburzeń i chorób układu nerwowego.

Do schorzeń neurologicznych zalicza się zarówno choroby centralnego układu nerwowego (mózgu i rdzenia kręgowego), jak również choroby nerwów obwodowych (neuropatie, rwa kulszowa, itp.).

W Poradni Neurologicznej prowadzona jest diagnostyka i leczenie schorzeń układu nerwowego, do których należą zarówno choroby centralnego układu nerwowego (mózgu i rdzenia kręgowego), jak również choroby nerwów obwodowych (neuropatie, rwa kulszowa, itp.).

W poradni leczone są dolegliwości związane z bólem głowy, migrenami, zaburzeniami równowagi, zawrotami głowy, zaburzeniami świadomości, bólami i zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, następstwami urazów głowy, następstwami urazów szyi i tułowia i kończyn.

Diagnozowane i leczone są miedzy innymi padaczki, choroby naczyniowe mózgu, choroby mięśni, choroby naczyniowe układu nerwowego, zespoły otępienie, choroby układu pozapiramidowego, choroby demielinizacyjnych, nowotwory układu nerwowego, choroba Parkinsona, wodogłowie, choroby kręgów szyjnych, inne choroby krążenia międzykręgowego.

Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ oraz odpłatnie zgodnie z harmonogramem przyjęć.

Realizowana jest współpraca z lekarzami Poradni Medycyny Pracy - wykonywanie badań profilaktycznych wstępnych, okresowych i kontrolnych.

Wymagane dokumenty:

  • skierowanie od  lekarza  ubezpieczenia zdrowotnego,
  • dowód  tożsamości  z  nr PESEL.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji przebytych chorób, listę przyjmowanych leków, posiadanych zdjęć RTG, USG, wyników badań laboratoryjnych.