Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strefa firm

Powiatowe Centrum Zdrowia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Przemysłowa 4a, 24-300 Opole Lubelskie,
tel./fax 81 827 22 78, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Naszym klientom zapewniamy szeroki zakres opieki medycznej – od profilaktyki i medycyny pracy, po opiekę specjalistyczną i leczenie szpitalne. Proponujemy także rozwiązania w zakresie zarządzania zdrowiem, w tym m.in.:

  • programy profilaktyczne, takie jak wykłady i seminaria na temat zapobiegania i leczenia wybranych chorób, np. sposobów walki ze stresem, profilaktyki raka sutka i szyjki macicy, zapobiegania wadom postawy
  • analiza warunków ergonomicznych miejsca pracy oraz programy mające na celu wzrost efektywności pracy, zmniejszenie kosztów nieobecności i poprawę samopoczucia pracowników
  • ocena ryzyka zawodowego wraz z zaleceniami dotyczącymi wzrostu efektywności pracy

Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Mamy specjalne propozycje dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W Powiatowym Centrum Zdrowia sp. z o.o. wielką wagę przykładamy do planowania działań profilaktycznych, mających na celu wczesne wykrywanie chorób i promowanie zdrowego stylu życia. Wiemy, że właściwa edukacja stanowi wsparcie procesu leczenia i jest kluczowym elementem w utrzymaniu zdrowia.

Dla pracodawcy profilaktyka przekłada się przede wszystkim na wymierne rezultaty – korzyści, gdy zatrudnieni mogą korzystać z opieki medycznej za pośrednictwem firmy, bądź straty – gdy nie mają dostępu do takich świadczeń. Choroba pracownika wiąże się z jego nieobecnością, trudnościami w realizacji projektów, a często także kłopotami w znalezieniu zastępstwa.

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. proponuje bogatą ofertę programów profilaktycznych, uzupełnionych o szeroki wybór szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy, program ergonomiczny oraz ofertę zabezpieczenia medycznego imprez masowych.

W naszej ofercie znajdują się następujące programy profilaktyczne:

  • seminaria profilaktyczne,
  • warsztaty profilaktyczne,
  • akcje profilaktyczne na terenie siedziby klienta,
  • program ergonomiczny,
  • akcje szczepień ochronnych,
  • zabezpieczenie medyczne imprez masowych,
  • szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

Wieloletnia, partnerska współpraca z przedsiębiorstwami świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas pracodawcy, i pokazuje, że inwestycja w zdrowie pracowników przynosi firmom korzyści.